Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai


Plastikiniai langai yra viena iš populiariausių langų rinkoje dėl jų šilumos izoliacinių savybių, ilgaamžiškumo ir prieinamos kainos. „Gealan S8000“ yra aukštos kokybės langų serija, kurią siūlo GEALAN – įmonė, turinti gilias tradicijas plastikinių langų gamyboje. Ši langų sistema yra sukurtą atsižvelgiant į šiuolaikines technologijas ir vartotojų poreikius, siūlant įvairias konfigūracijas ir dizaino sprendimus.

„Gealan S8000“ langų kainodara gali skirtis atsižvelgiant į daugelį veiksnių, įskaitant langų dydį, pasirinktą stiklo paketą, spalvas, profilių tipus ir kitas individualias kliento pageidavimus. Papildomai, montavimo išlaidos ir kokybė taip pat gali turėti įtakos galutinei kainai.

Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių langų Gealan s8000 vartotojų atsiliepimai

Jonas P. ⭐⭐⭐⭐⭐ “Labai patenkintas GEALAN S8000 langais! Po įrengimo pastebėjau, kad namas išlieka šiltesnis ir žymiai tylesnis. Be to, jie atrodo labai stilingai. Puiki kaina atsižvelgiant į kokybę!”

Ieva K. ⭐⭐⭐⭐ “Mano naujieji GEALAN langai yra tiesiog puikūs! Energetinis efektyvumas ženkliai pagerėjo. Vienintelis minusas – ilgas pristatymo laikas, bet tai buvo verta laukimo.”

Martynas Ž. ⭐⭐⭐⭐⭐ “Rekomenduoju GEALAN S8000 langus visiems, kas ieško kokybiško sprendimo už protingą kainą. Puikiai izoliuoja, lengvai atsidaro ir užsidaro, ir atrodo labai gerai. Didelis pliusas už aplinkai draugiškas medžiagas!”

Dalia R. ⭐⭐⭐ “Langai atrodo gerai ir yra efektyvūs, tačiau turėjau keletą nesklandumų su montavimo komanda. Galbūt tai buvo tik vienkartinis įvykis, tačiau norėjosi sklandesnio proceso.”

Tomas V. ⭐⭐⭐⭐⭐ “Aš esu statybininkas ir dažnai rekomenduoju savo klientams GEALAN S8000 langus. Jie pasižymi aukštu energijos efektyvumo lygiu ir yra lengvai montuojami. Mano klientai visada lieka patenkinti.”

Mindaugas P., ⭐⭐⭐⭐⭐ “Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau GEALAN S8000 langus. Nuostabi šilumos izoliacija, ir manau, kad sumažėję šildymo sąskaitų mokesčiai tai įrodo. Puiki kokybė už prieinamą kainą!”

Greta A., ⭐⭐⭐⭐⭐ “Pakeičiau senus langus į GEALAN S8000 ir tai buvo vienas iš geriausių sprendimų. Garso izoliacija yra tobulai efektyvi – gatvės triukšmas dabar netrukdymas. Be to, langų dizainas puikiai dera prie mano namų interjero.”

Viktoras V., ⭐⭐⭐⭐ “S8000 serijos langai išties atrodo tvirti ir aukštos kokybės. Tačiau turėjau nedidelį nesusipratimą su pardavėju dėl spalvų pasirinkimo. Vis dėlto, baigus montavimo darbus, esu patenkintas galutiniu rezultatu.”

Simona M., ⭐⭐⭐⭐ “Nors esu patenkinta langų kokybe ir izoliacijos efektyvumu, turėjau keletą iššūkių su pristatymo laikotarpiu. Nors tai užtruko ilgiau nei buvo pažadėta, kompanijos atstovai buvo malonūs ir atsiprašė už vėlavimus.”

Justas T., ⭐⭐⭐ “Langai GEALAN S8000 yra geri, bet mano patirtis su aptarnavimu nebuvo tokia, kaip tikėjausi. Nors montavimo procesas buvo sklandus, langų užsakymo eigoje kilo nemažai nesklandumų.”

Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių langų gealan s8000 kainos

Plastikiniai langai yra esminė bet kurio namo statybos ar renovacijos dalis, užtikrinanti tiek estetinį patrauklumą, tiek funkcionalumą. GEALAN S8000 serijos langai išsiskiria savo šilumos izoliacinių savybių efektyvumu, dizainu ir kokybiška konstrukcija. Tai vienas iš rinkos lyderių, pripažįstamų dėl savo inovacijų ir atitikimo griežtiems Europos standartams.

Šios serijos langai yra skirti tiek naujai statomiems, tiek renovuojamiems objektams, pritaikyti įvairiems klimato sąlygoms ir klientų pageidavimams. Ypatingą dėmesį GEALAN skiria ne tik produktų kokybei, bet ir jų energijos efektyvumui, kuris yra itin svarbus mažinant šildymo išlaidas ir prisidedant prie aplinkosaugos.

Plastikinių langų GEALAN S8000 kainų lentelė

Lango tipas Matmenys (cm) Stiklo paketas Kaina (€)
Balkonas 200 x 200 2-jų stiklų 190
Virtuvė 150 x 140 3-jų stiklų 230
Kambarys 100 x 120 2-jų stiklų 170
Durys 80 x 200 3-jų stiklų 280

„Gealan S8000“ serijos plastikiniai langai yra gaminami naudojant aukštos kokybės medžiagas ir technologijas, kurios užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją. Vis dėlto, konkretių kainų pateikimas gali būti sudėtingas, nes kainos svyruoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Čia yra keletas aspektų, kurie gali įtakoti „Gealan S8000“ plastikinių langų kainą:

 1. Langų matmenys ir konfigūracija: Dideli langai ar nestandartinės formos langai kainuos daugiau nei standartiniai matmenys.
 2. Stiklo paketas: Daugiasluoksnis stiklo paketas su papildomais šilumos izoliaciniais ar saugumo savybėmis paprastai kainuoja brangiau.
 3. Profilio sistema: „Gealan S8000“ yra modulinė sistema, leidžianti pasirinkti iš įvairių profilių ir storio variantų, kurie taip pat įtakos galutinę kainą.
 4. Papildomos funkcijos: Pavyzdžiui, ventiliacijos sistemos, įvairūs atidarymo mechanizmai, spynos ir rankenėlės.
 5. Montavimo darbai: Profesionalus montavimas yra svarbus langų efektyvumui ir ilgaamžiškumui, tačiau tai taip pat yra papildoma išlaidų dalis.
 6. Regionas ir tiekėjas: Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kur langai perkami ir montuojami, taip pat nuo konkrečios įmonės nustatytos antkainio politikos.
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių langų Gealan s8000

„GEALAN S8000“ yra aukštos kokybės plastikinių langų sistema, kurią sukūrė ir gamina Vokietijoje įsikūrusi įmonė GEALAN. Ši langų sistema yra įvertinta dėl savo išskirtinio dizaino, energijos taupymo savybių bei funkcionalumo. “GEALAN S8000” serija atitinka šiuolaikinių statybų aukštus reikalavimus ir yra populiarus pasirinkimas tiek naujos statybos, tiek renovuojamiems objektams.

„GEALAN S8000“ yra plastikinių langų serija, sukūrusi tvirtą vardą dėl savo kokybės ir inovacijų langų technologijų srityje. Čia pateikiama bendra informacija apie langų sistemą, jų profilius ir GEALAN įmonę:

GEALAN S8000 Langų Serija:

 • Profilio dizainas: GEALAN S8000 langai yra sukurpti su inovatyviu profilių dizainu, kuris leidžia pasiekti aukštą termoizoliacinį efektyvumą. Profiliai yra pagaminti iš aukštos kokybės uPVC medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir mažai priežiūros reikalaujančias savybes.
 • Šilumos ir garso izoliacija: Ši langų serija yra žinoma dėl savo efektyvios šilumos ir garso izoliacijos. Jie turi keletą kamerų profiliuose, kurie padeda sumažinti šilumos netekimą ir išorės triukšmo prasiskverbimą.
 • Energijos efektyvumas: Dėl savo daugiasluoksnių stiklo paketų ir sandarių profilių GEALAN S8000 langai gali ženkliai pagerinti namo energijos efektyvumą, kas yra ypač svarbu atsižvelgiant į griežtėjančius statybos standartus ir augantį energijos kainų lygį.
 • Saugumas: Lengai įmontuojami papildomi saugumo elementai, tokie kaip apsauginės spynos ir sustiprintos vyrių sistemos, padidina langų atsparumą įsilaužimams.
 • Customizacija: S8000 serija siūlo platų spalvų ir apdailos pasirinkimą, leidžiantį pritaikyti langus prie individualaus namų dizaino.

GEALAN Įmonė:

 • Istorija ir reputacija: GEALAN yra viena iš pirmaujančių plastikinių langų ir durų profilių gamintojų Europoje. Įmonė buvo įkurta Vokietijoje ir jau daugelį metų teikia aukštos kokybės produktus.
 • Inovacijos ir plėtra: GEALAN ne tik investuoja į naujų produktų kūrimą, bet ir nuolat atnaujina savo gamybos procesus bei diegia naujausias technologijas, kad užtikrintų produkto patikimumą ir našumą.
 • Aplinkosauga: Įmonė taip pat yra įsipareigojusi aplinkosaugai, kuriant energiją taupančius ir ilgaamžius langų sprendimus bei siekiant mažinti gamybos metu atsirandančią aplinkos taršą.
 • Pasaulinis pasiekiamumas: Nors GEALAN yra Vokietijos įmonė, jos produktai yra plačiai prieinami per platų atstovų ir partnerių tinklą daugelyje šalių, įskaitant ir Lietuvą.
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai
Plastikinių Langų Gealan S8000 Kainos Ir Vartotojų Atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie plastikinius langus Gealan s8000

 1. Koks yra „GEALAN S8000“ langų energijos efektyvumo lygis? Žmonės dažnai domisi, kaip langai prisidės prie namų šilumos efektyvumo. „GEALAN S8000“ langai yra sukonstruoti su daugkamerių profiliu, kuris užtikrina puikią termoizoliaciją ir gali žymiai sumažinti šildymo sąnaudas.
 2. Ar galima gauti „GEALAN S8000“ langus su trijų stiklų paketu? Renovacijos ar naujos statybos projektuose gali būti reikalaujama itin aukšto termo ir garso izoliacijos lygio, todėl svarbu žinoti, ar langų sistema siūlo trijų stiklų paketų variantus.
 3. Kokia yra „GEALAN S8000“ langų kainų diapazonas? Kainos yra vienas iš lemiamų veiksnių renkantis langus. „GEALAN S8000“ langų kainos priklausys nuo pasirinkto profilio tipo, stiklo paketo, langų dydžių ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, saugumo užraktų ar specialios furnitūros.
 4. Ar „GEALAN S8000“ langai yra prieinami įvairių spalvų ir apdailų? Vartotojai nori, kad nauji langai atitiktų jų namų išorės ir vidaus dizainą, todėl dažnai teiraujasi apie spalvų ir tekstūrų pasirinkimus.
 5. Kaip priežiūra yra reikalinga „GEALAN S8000“ langams? Lengvas valymas ir minimali priežiūra yra svarbūs aspektai, kai kalbama apie langus. Klientai nori žinoti, kokių priežiūros priemonių reikės, kad langai išliktų patrauklūs ir funkcionalūs ilgą laiką.
 6. Kokia yra garantija „GEALAN S8000“ langams? Garantijos laikotarpis ir sąlygos gali labai skirtingai įtakoti sprendimą pirkti, todėl potencialūs pirkėjai nori žinoti, kiek laiko ir kokia apimtimi gamintojas garantuoja savo produktą.
 7. Ar „GEALAN S8000“ langų serija tinka pasyviems namams? Pasyvūs namai turi griežtus standartus, susijusius su energijos sąnaudomis ir šilumos izoliacija, todėl svarbu, kad langų sistema atitiktų šiuos reikalavimus.
 8. Ar „GEALAN S8000“ langai atitinka vietinius statybų reglamentus? Priklausomai nuo šalies ar regiono, gali būti specifiniai reikalavimai langams, susiję su šilumos perdavimo koeficientu, garso izoliacija ar saugumu.
 9. Kaip įdiegti „GEALAN S8000“ langus? Įrengimas yra svarbus langų veikimui, todėl dažnai kyla klausimų apie montavimo procedūras ir tai, ar reikalingi specialūs įrankiai ar žinios.
 10. Kokios yra vartotojų atsiliepimai apie „GEALAN S8000“ langus? Prieš priimdami galutinį sprendimą, daugelis norės išgirsti atsiliepimus iš kitų vartotojų, kurie jau įsirengė šiuos langus savo namuose ar komercinėse patalpose.

Comments are disabled.