Plastikinių Langų Valymas Su Actu?


Šis straipsnis aprašys, kaip valyti plastikinius langus naudojant actą, tai yra paprastas ir efektyvus būdas išlaikyti jūsų namo langus švarius ir blizgančius. Actas yra natūralus valiklis, kuris ne tik nuvalo dulkes ir nešvarumus, bet ir pašalina apnašas ir įspūdingai praplečia plastikinių langų tarnavimo laiką.

Reikmenys, kurias jums reikės:

  1. Actas (baltoji acto rūšis yra tinkamiausia).
  2. Vanduo.
  3. Plautuvės šluota arba minkšta šepetėlis.
  4. Skalbimo dėklas ar kitas skystas valiklis (neprivaloma).

Žingsniai valant plastikinius langus su actu:

1. Paruoškite acto tirpalą. Sumaišykite baltojo acto ir vandens santykį 1:1 plastikinio indo arba purškiklio talpoje. Jei norite, galite pridėti kelias lašas skalbimo dėklo ar kitokio valiklio, kad padidintumėte valymo galią. Vis dėlto būkite atsargūs su stipriais valikliais, nes jie gali pažeisti plastikinius paviršius arba palikti dėmes.

2. Išvalykite dulkes ir nešvarumus. Pirmiausia, naudodami plautuvės šluotą ar minkštą šepetėlį, nuvalykite visus matomus dulkes, nešvarumus ir voratinklius nuo plastikinių langų paviršiaus.

3. Užpilkite acto tirpalą. Supilkite paruoštą acto tirpalą į purškiklį arba tiesiog patepkite jį ant plastikinių langų paviršiaus.

4. Palikite actą veikti. Palikite acto tirpalą ant langų paviršiaus keletą minučių. Actas prasiskverbia į nešvarumus ir lengvai juos ištirpina.

5. Nuvalykite ir nuplaukite. Naudodami švarų šluotą arba šepetėlį, nuvalykite plastikinius langus, atkreipdami dėmesį į užterštumo sritis. Po to nuplaukite langus šiltu vandeniu, kad pašalintumėte acto tirpalą ir nešvarumus.

6. Džiovinkite ir poliruokite. Naudodami švarią, sausą mikropluoštą arba minkštą šluostę, džiovinkite plastikinius langus ir juos poliruokite. Tai paliks jūsų langus blizgančius ir be dėmių.

Šis metodas yra ne tik efektyvus, bet ir draugiškas aplinkai, nes jis naudoja natūralų valiklį – actą. Jūsų plastikiniai langai bus švarūs ir atrodo kaip nauji, jei šį valymo metodą naudosite reguliariai.

Comments are disabled.